Powrót na stronę główną

Biuletyn Informacji Publicznej
eoNetworks www.eo.pl

Szanowni Państwo,

          

.

Mamy zaszczyt przedstawić ofertę eo Networks dotyczącą stworzenia serwisu Biuletynu Informacji Publicznej. Pragniemy zaproponować Państwu system eoBIP, który spełnia wszystkie wymogi nałożone przez ustawodawcę oraz zyskał uznanie i akceptację urzędników Państwowych. Nasza firma wygrała przetargi i wdraża pełny system obsługi internetowej w Urzędzie Regulacji Telekomunikacji i Poczty, w Państwowej Komisji Wyborczej oraz Ministerstwie Nauki i Informatyzacji.

.

W ramach procedury przetargowej zostaliśmy bardzo dokładnie sprawdzeni pod kątem technicznym i bezpieczeństwa, nasz system został uznany za najbardziej przyjazny użytkownikom.

.

Zgodnie z zaleceniami ustawodawcy system eoBIP spełnia specjalne wymagania dotyczące sposobu wprowadzania i archiwizowania informacji zawartych w serwisie. System eoBIP, dzięki zaawansowanej technologii Java, umożliwia intuicyjne wprowadzanie danych do serwisu wprost z innych programów np. dokumenty tekstowe poprzez kopiuj-wklej. Dzięki systemowi obsługi przez wielu użytkowników każdy urzędnik może sam przygotować artykuł do publikacji, a osoba odpowiedzialna za treść kontroluje i zatwierdza publikowane materiały. Dzięki modułowej  budowie użytkownicy mogą sami modyfikować zawartość serwisu łącznie z dodawaniem i usuwaniem folderów.

.

Łączę wyrazy szacunku,

Błażej Piech

Prezes Zarządu

.
,

Wszelkich informacji udzieli Państwu:

Michał Żych
Koordynator programu BIP eoNetworks
e-mail: michal.zych@eo.pl
tel. (22) 532 15 30
fax. (22)532 15 31

autor: Justyna Śmiechowska
redaktor: Justyna Śmiechowska
data utworzenia: 2014-01-14

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2014-02-03 09:53:27, zmian dokonał(a): Justyna Śmiechowska